Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Blog Post

Dawid, -22 kg

18 kwietnia 2023
Dawid, -22 kg

❗️ Metamorfoza -22kg ❗️

Zaczynamy rok 2022 od pierwszej metamorfozy Dawid Jackowski. Efekt:

❗️-22kg
❗️zaliczone kilkadziesiąt biegów OCR
❗️zaliczony półmaraton w górach
❗️zlikwidowanie bólu pleców
❗️poprawienie ogólnej sprawności ciała

Kilka słów na temat naszej współpracy:

Sport amatorski towarzyszył mi zawsze ale od momentu jak złapałem kontuzje kolana jakieś 12 lat temu aktywność zmniejszała się a waga po woli ale systematycznie rosła. Jak dołożymy do tego olbrzymią miłość do testowania nowych smaków, szukanie dobrych restauracji oraz sporo wyjazdów firmowych to już nie było tak wesoło.
W Pile mieszkam od ok 5 lat i brakowało mi jakiegoś zajęcia. Nie wiem dlaczego padło na siłownie (nigdy nie lubiłem chodzić). Na początku dieta i plan treningowy plus ćwiczenia otwarte fast abs. Od chyba 2 lat treningi personalne najpierw 2 a następnie 3 x w tygodniu.
Cel nie przyszedł łatwo. 2 x miałem przerwę kilku miesięczną i gdyby nie to że dziewczyny z recepcji dzwoniły w sprawie trwającej umowy zapewne mógłbym do FX nie wrócić. Od kilkunastu już miesięcy chodzę w miarę systematycznie a co najważniejsze cieszę się jak przychodzi dzień treningowy.
Nie wiem jak Dawid to zrobił ale aktywność fizyczna jest jednym z ważniejszych rzeczy w moim planie dnia. 3 lata temu gdy zaprosił grupę ludzi z siłowni na lokalne zawody OCR miałem problem aby raz się podciągnąć. Przez kontuzje kolana oraz słabe mięśnie nie byłem w stanie zrobić 1 powtórzenia
z uginaniem i prostowaniem ramion w podporze przodem (pompka 🙂 )
Aktualnie mam za sobą kilkadziesiąt biegów w tym półmaraton w górach który kiedyś był poza zasięgiem w mojej głowie.
Poprzez ćwiczenia wyeliminowaliśmy całkowicie bóle pleców które co kilka miesięcy niemal mnie unieruchamiały w domu na 1-2 dni i nie pomagały nawet tabletki przeciwbólowe.
Gdybym jeszcze trzymał się diety bardziej restrykcyjnie efekty przyszły by szybciej oraz były by bardziej spektakularne.
Dawid ma niesamowitą wiedzę którą ciągle pogłębia. Na treningu nie ma nudy i chyba każdy może liczyć na indywidualne podejście.
Cieszę się że na siebie trafiliśmy dobrych kilka lat temu.