Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

O Mnie

Nazywam się Dawid Ciężki i jestem certyfikowanym trenerem personalnym pod patronatem IFAA. Dawid Ciężki - trener personalny w PileSwoją pasję do treningów kalistenicznych oraz siłowych przekułem w zawód. Założyłem oraz prowadziłem grupę Street Workout Piła, która liczyła sobie kilkadziesiąt osób, by później rozpocząć współpracę z siłownią Fitness Extreme. Z wyróżnieniem ukończyłem Instytut Kultury Fizycznej w Wałczu, w kierunku wychowania fizycznego. Na tym jednak nie poprzestaję, ponieważ uważam, że ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Biorę udział w wielu szkoleniach, warsztatach i wykładach dotyczących dietetyki oraz treningów.

W swojej pracy z ludźmi nie omijam trudnych i ciężkich przypadków zdrowotnych, a podjęte wyzwania zwykle kończą się sukcesem. Problemy zdrowotne typu Hashimoto, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, cukrzyca typu I i II oraz otyłość itp. mają wiele skutków ubocznych, których można uniknąć dzięki dietoterapii poprawiając znacznie stan zdrowia.

Stawiam na dokładność wykonywania ćwiczeń, co pozwala na uniknięcie kontuzji oraz uczy poprawnych nawyków ruchowych wykorzystywanych na co dzień. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze, dlatego przed rozpoczęciem treningów zawsze przeprowadzony jest wywiad wstępny, który pomaga w określeniu celu podopiecznego, jego ograniczeń, problemów zdrowotnych i barier psychologicznych. Z moją pomocą wiele osób przeszło metamorfozę zewnętrzną, jak i wewnętrzną, co sprawiło, że ich życie zmieniło się na lepsze. Zależy mi na tym, by ludzie, z którymi trenuję czuli się atrakcyjnie i dobrze we własnym ciele.

Nie wykonam pracy za Ciebie, ale wskażę drogę, nauczę Cię po niej chodzić, a później biegać.

Moje kwalifikacje: