Opinie

Dominika Pochowska

Od zawsze chodząc na siłownie nie wierzyłam, że będę w stanie unieść chociażby sztangę! Zaczęłam trenować z Dawidem i wszystko zaczęło się zmieniać. Mój wstyd przed ciężarami zniknął, motywacja osiągnęła szczyty a sam trening zaczął przynosić mi dużą przyjemność ☺️
Duże doświadczenie, głowa pełna wiedzy na najwyższym poziomie, świetne poczucie humoru oraz dobry motywator, tak właśnie określam Dawida!

Dominika Pochowska

Joanna Surma

Profesjonalista psycholog dietetyk trener niezwykły człowiek potrafiący zmotywować i zmusić do wysiłku jego słynne jeszcze 2x dasz radę (śniło mi się po nocach) Efekty pracy z DAWIDEM mówią same za siebie -50 kg Uwaga Dawid posiada jedną wadę „trudno zaprzestać z nim treningów bo uzależniają”

Joanna Surma

Natalia Stodolna

Ciężki to wizytówka Piły 🙂 … Zajebisty trener plus …zajebisty psycholog! Połączenie idealne <3

Natalia Stodolna

Anna Jakubowska

Nie potrzeba wielu słów – efekty mówią same za siebie. Człowiek, który stworzył mnie na nowo 🙂 Dziękuję!

Anna Jakubowska

Kinga Lewandowska

Dawid to przede wszystkim osoba o wielkim sercu. Dla niego praca jest pasją co pokazuje na każdym treningu. Jego przeogromna wiedza którą wciąż doskonali, przelewa się w naszych planach treningowych i rozpozpiskach diet. Wielką zaletą Dawida jest otwartość do klienta, indywidualne podejście do każdego problemu, zaczynając od najczęstszych „chce schudnąć ” „muszę lepiej wyglądać, niedługo mam ślub” po takie jak „mam hashimoto” „nie mogę zajść w ciążę”. Dla Dawida nasze problemy są jego problemami, wyleje siódme poty, żebyśmy mogli z dumą powiedzieć „Trenował mnie Dawid,trener o wielkim sercu i ogromnej pasji.” Od siebie moge powiedzieć… Dziękuję Dawid za każdą dawkę motywacji, za wszystkie wskazówki,za pomoc na treningach i za to, że czasami Ty chciałeś bardziej odemnie. Dziękuję!

Kinga Lewandowska
image title here