Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Blog Post

Jagoda Oburota „-8kg”

2 kwietnia 2019
Jagoda Oburota „-8kg”

Dawida poznałam jakieś dwa lata temu jako założyciela Street Workout Piła. Wówczas bardzo zaimponowała mi jego pasja i profesjonalizm, widoczny od pierwszego kontaktu. Na początku tego roku, nie znając go zupełnie jako trenera personalnego poleciłam treningi z nim mojej koleżance. Potem sama zgłosiłam się po dietę tylko i wyłącznie, ale Dawid przekonał mnie także do treningów personalnych. Złamał moją niechęć, a właściwie strach przed siłownią i maszynami, sprawiając że polubiłam to miejsce – Fitness Extreme (w szczególności salkę do ćwiczeń z ciężarem własnego ciała).

Dietetycznie prowadził mnie przez ponad trzy miesiące i to był jeden z najlepszych okresów odżywiania w moim życiu. Nie było łatwo, ale na pewno – warto, jak sam z resztą przekonywał na początku. Przez 3 miesiące udało mi się zrzucić zupełnie zbędne dla mojego kręgosłupa 8 kg. Wyeliminować zgubne nawyki żywieniowe i przede wszystkim odstawić cukier, który pochłaniałam w dużych ilościach, w szczególności pod postacią ciast i ciasteczek z cafe latte J Zgubiłam wiele centymetrów w najbardziej problematycznych odcinkach ciała (w talii – 12 cm, na brzuchu – minus 14 cm).

Jednakże największa frajda ze współpracy z Dawidem to treningi personalne. Blisko 30 treningów pod jego okiem to była (i jest nadal) doskonała forma spędzenia wolnego czasu i wyładowania negatywnych emocji, odreagowania zmęczenia i stresu. Dawid to nie tylko trener siłowni, dla mnie to trener osobisty, który podczas zajęć odpowiada na wszystkie Twoje pytania, tłumaczy, liczy, wyjaśnia i przekonuje. I ciągle podpowiada Ci, w każdej serii powtórzeń, że dasz radę i to zrobisz. I Ty to robisz! Przed każdym spotkaniem pyta jak się czujesz i dostosowuje trening do możliwości danego dnia dla organizmu. Trening z Dawidem wspaniale motywuje, dodaje pewności siebie i pozwala przełamywać bariery nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Jest doskonałą formą treningu zarówno ciała, jak i umysłu. I choć nie zawsze biegłam (biegam) na trening ze 100% chęcią, to zawsze wychodziłam i wychodzę z niego ze 100% satysfakcją. Dlatego polecam go w 100% każdemu, kto chce nie tylko schudnąć, ale także zmienić coś w swoim życiu!

PS. Dzięki odpowiednio dobranej suplementacji Dawid pomógł mi z problemami ze snem, a dzięki treningom pozbyłam się bólów pleców wynikających z siedzącego trybu pracy i życia.