Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Blog Post

Monika Mula „-9kg”

2 kwietnia 2019
Monika Mula „-9kg”

Swoją przygodę z siłownią zaczęłam 18 kwietnia 2017r. Zapisałam się do Fitness Extreme ponieważ nie mogłam już patrzeć na siebie ( wyglądałam okropnie).
Dawida poznałam pierwszego dnia. Na początku objaśnił mi co i jak, a potem poprowadził mój trening. Na drugi dzień nie wiedziałam jak się nazywam ( bolało mnie wszystko) i przez pierwszy tydzień dochodziłam do siebie :). Kolejne treningi znosiłam już coraz lepiej.

Dawid wspominał o wprowadzeniu diety, ale ja oczywiście “mądrzejsza ” uznałam że ćwiczenia wystarczą. Jednak nie widząc żadnych efektów, poprosiłam go o ułożenie diety, jednak przedtem zadał mi sporo pytań, między innymi o stan zdrowia. Mam niedoczynność tarczycy, więc dieta musi być odpowiednio dobrana. Kilka dni później miałam dietę. Początkowo było ciężko, ale Dawid powtarzał że będzie lepiej, że dam radę. Zaufałam mu i się nie zawiodłam :).

Ćwiczę regularnie często pod okiem Dawida, jem to co mi każe 😛 Czasami mam chwile zwątpienia, ale słysząc za plecami słowa ” dasz radę, nie poddawaj się, tak trzymaj”, walczę dalej.

Dziękuje Dawid za pomoc, za wsparcie i motywacje zwłaszcza w tych gorszych momentach. Dzięki Tobie zaczęłam pewniej patrzeć w lustro a co najważniejsze jestem ogólnie pewniejsza siebie :)Wiem że czasem jestem okropna zwłaszcza jeśli chodzi o dietę, bo jestem wybredna… ale przyzwyczaiłeś się już trochę prawda ? 😛 Dzięki wielkie jeszcze raz 🙂

A to dowód że warto zaufać Dawidowi 🙂 :
?Waga początkowa 78 kg=> teraźniejsza 69 kg
?obw. pasa na początku 94 cm=> teraz 85 cm
?obw. bioder na początku 105cm=> teraz 98 cm”