Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki
Dawid Ciężki

Trener personalny w Pile

Ekspert Treningu Funkcjonalnego

Specjalista ds. żywienia

Blog Post

Marcin

18 kwietnia 2023
Marcin

👉 Kilka słów poniżej od Marcina na temat naszej współpracy:

Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś namówi mnie na trzymanie diety czy zdrowe odżywianie, ale od czego ma się żonę 🤣. Kiedy dostajesz w prezencie voucher do “Ciężkiego” to wiesz że koniec z pizzą, burgerami i innymi tego typu warzywami 🤣.

Musiałem jednak przyznać żonie rację, że w trakcie lockdownu ktoś mi “ukradł” kaloryfer na brzuchu. Teraz wiem że wszystkiemu winien był Morawiecki i jego świta 🤬

Tak serio to była świetna okazja zrobić sobie wszystkie badania krwi i obalić mit, że monstery szkodzą wątrobie 🤭

Od marca na zbilansowanej diecie, regularnych 5 posiłkach dziennie, treningach siłowych i oczywiście BJJ jak widać na zdjęciu Samuraj vs Morawiecki 1:0 💪

Zawsze byłem bardzo anty nastawiony do wszystkich diet, picia wody, a “dobre” jedzenie i monstery były moim hobby. Dieta od Dawida okazała się bardzo prosta w przygotowaniu, szybka, a to dla mnie przy opiece nad małą córeczką duży +.
Przy pierwszej rozpisce na kolacje robiąc tortille z kurczakiem wiedziałem, że się dogadamy 😅 . Po czasie nawet woda mineralna zagościła w moim jadłospisie na stałe.

Świetne podejście do “pacjenta”, zawsze kontakt zwrotny w przypadku pytań, a jak moja waga zaczęła iść w górę to szybka korekta i działaliśmy dalej.

Jestem bardzo zadowolony z współpracy i polecam wszystkim niezdecydowanym 😃

Trening? Tylko Ciężki ❗️

Chętnych do współpracy zapraszam do kontaktu 📩